O nas

Długoletnia tradycja i doświadczenie to coś, czym możemy pochwalić się od ponad 20 lat naszej działalności. W chwili obecnej jesteśmy liderem na rynku finansowym wśród firm udzielających pożyczek pozabankowych dla przedsiębiorców.

Świadczą o tym opinie setek osób, które uzyskały od nas pomoc w trudnej sytuacji. To niewątpliwie dowód na to, że dysponujemy wiedzą i odpowiednimi narzędziami finansowymi.

Pozycja JANVEST zbudowana jest poprzez wysokie volumeny, nawet kilkanaście milionów.

Współpracujemy z największymi funduszami TFI, co zapewnia nam stabilność i płynność finansową. Gwarantuje nam to silną pozycję na rynku, dzięki czemu nasi klienci zyskują bezpieczne finansowanie.

Tworzymy zespół wysoko wyspecjalizowanych analityków prawnych i ekonomicznych, którzy poprzez swoją wiedzę i doświadczenie zapewniają kompleksową obsługę naszych klientów.

Dzięki wzajemnej współpracy i otwartości jesteśmy w stanie stworzyć najbardziej optymalny produkt finansowy dla każdego Klienta.

Uruchomiliśmy przejrzysty proces reklamacyjny- pamiętajmy, że działamy w interesie Klienta i robimy wszystko, aby działać w ochronie jego interesów.

Zadowolenie i satysfakcja Klienta są dla nas priorytetem. 

 

Ciekawe artykuły w prasie: